2 kutu ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Züber Protein Bar ile Enerji Seninle Olsun! 

Günün hangi saatinde olursa olsun, yoğun iş günlerinden sonra, ya da işe gitmeden önce, evde kendi kendine spor yaparken, ya da arkadaşlarınla koşarken, biliyorsun ki hem sağlıklı yağlara hem de sağlıklı karbonhidratlara, ama en çok da proteine ihtiyacın var. İşte bu yüzden, hem lezzetli, hem sağlıklı, hem de doğal protein kaynağı Züber Protein Bar’lar birbirinden lezzetli çeşitleriyle seninle. 

Züber Protein Bar Seni Düşünür

Züber Protein Bar’ı sana tek cümle ile anlatmak zorunda kalsaydık şöyle derdik: İçi dışı bir. 

Yani içinde ne varsa paketinde görebilirsin. Her gün sofralarımızı taçlandıran vitamin ve mineral zengini yumurtanın beyazı, hurmanın doğal lezzeti, besleyici kuruyemişler ve %100 kakao.  İşte tarif bu kadar basit. Sanki evde kendin yapıyormuşsun, afiyetle yiyormuşsun gibi. Her bir pakette 10 gram proteinin olduğu Züber Protein Bar’ın sırrı da burada. İhtiyacın olan her şey içinde.


Artık spor çantana gönül rahatlığıyla atabileceğin, beslenme planına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan, hem sağlıklı hem lezzetli hem de ilk kez yalnızca yumurta beyazıyla yapılmış bir protein bara sahipsin. Peyniraltı suyuna da veda edebilirsin. Takviye gıda aramaya, enerjini tamamlamak için pişmanlatan yiyecekler yemeye son vermenin tam zamanı.


En lezzetli protein barını keşfetmek için hemen şimdi Züberle!

Peki hangi seçenekler var?
Hemen söyleyelim:

Bademli Protein Bar

Bademli Protein Bar

Kakaolu Protein Bar

Kakaolu Protein Bar

Fındıklı Protein Bar

Fındıklı Protein Bar


En lezzetli protein barını keşfetmek için

hemen şimdi Züberle!

Alışverişe Başla

Züber Lezzetler

Acıktığında, sağlıklı bir atıştırmalık aradığında züber bir
deneyim yaşatacak Züber barları şimdi keşfet.

Alışverişe Başla

Züberleyenler Instagram’da