2 kutu ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Züber Kolajen Bar ile Cildin Çok Daha Güçlü

Züber Kolajen Bar, cildinin ihtiyacı olan kolajeni sağlarken, sana aynı zamanda hem lezzetli hem de sağlıklı atıştırmalık alternatifleri sunuyor.

Züber Kolajen Bar ile gençliğin sınırlarını esnet

Züber Kolajen Bar ile Cildini Yenile

Züber’in mükemmel formülünü bu kez cildinde hissetmeye hazır mısın? Sağlıklı atıştırmalıklar içinde bir devrim sayılabilecek, artizan bir yaklaşım sergiledik ve orman meyvesi ile kakao çekirdeklerine yepyeni bir dokunuş ekledik. Kolajen desteği ile birlikte cildini yenileyecek, yaşlanmaya meydan okuyacak harika bir bar hazırladık.

Peki hangi seçenekler var?
Hemen söyleyelim:

Züber Kolajen Bar Deneme Paketi

Kolajen Bar Deneme Paketi

Züber Orman Meyveli Kolajen Bar, 35g

Orman Meyveli Kolajen Bar, 35g

Züber Kakao Çekirdekli Kolajen Bar, 35g

Kakao Çekirdekli Kolajen Bar, 35g

Kolajen ve kolajen barlarımızla ilgili biraz daha bilgi ister misiniz? 

Züber kolajen barlarımızda %100 sığırdan elde edilen, 5000  mg Tip 1 kolajen kullanılmakta.  

Kolajen bir protein kaynağı olmakla birlikte insan vücudunda da sudan sonra en çok bulunan madde olarak tanımlanıyor. Vücudumuzda kemik, kas, kıkırdak, deri, tendon, kan damarları ve sindirim sisteminde bulunuyor. Kolajen cildimize güç, esneklik ve sağlamlık vererek cilt yapısını besleyen bir ağ oluşturuyor, kemik ve kasları bir arada tutuyor, vücudumuzdaki organları koruyor. Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki kolajen, kasların gelişmesi ve onarılması yönünde bizlere pozitif katkı sağlıyor. Ayrıca kolajen  yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeriği ile diyetine dikkat edenlerin ve spor yapanların öncelikli tercihi.

25’li yaşlardan sonra vücudumuzda yavaşlayan kolajen üretimi, 35’li yaşlardan sonra hızlanarak etkilerini daha çok hissettirmeye başlıyor. Cildimizdeki kolajen miktarı azaldıkça da cildimiz elastikiyetini ve sıkılığını yavaş yavaş kaybediyor. Uzmanlar tarafından, cildin elastikiyetini kaybetmemesi için veya kaybedilmiş elastikiyeti geri kazanmak için kolajen desteği alınması öneriliyor. Züber Kolajen Bar’lar tam da bu noktada kolajen desteğiyle düzenli kullanımda cildin eski elastikiyetini ve sıkılığını kazanmasına yardımcı oluyor. 1 adet Züber Kolajen Barda bulunan 5000 mg kolajen günlük ihtiyacımızı karşılıyor.

Favori kolajen barını keşfetmek için

hemen şimdi Züberle! 

Alışverişe Başla

Züber Lezzetler

Acıktığında, sağlıklı bir atıştırmalık aradığında züber bir deneyim yaşatacak Züber barları şimdi keşfet.

Alışverişe Başla

NEDEN PİŞMANLATMAZ?

Çünkü aynı anda hem lezzetli hem de sağlıklı oluyor, seni seçim yapmak zorunda bırakmıyor. İçine doğallıktan başka hiçbir şey girmeyince yüksek kaloriler de ortadan kayboluyor. Onun yerine bildiğin meyve sebzeler, tok tutan tahıllar ve taptaze kuruyemişler geliyor.

Yüksek Lif Kaynağı
Katkısız &
Koruyucusuz
Şeker İlavesiz
Glutensiz

Züberleyenler Instagram’da