2 kutu ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Züber Kidz ile Çocuklar Sağlıklı Atıştırmalıklarla Büyüyor

Çocuklar için Züber bir şey yaptık ve abur cubur isteklerini ortadan kaldıracak, annelerin babaların da gönüllerine su serpecek bir atıştırmalık hazırladık. İlave şekeri ortadan kaldırdık, onun yerine bol bol lif koyduk. Muz, çilek ve kakao ile miniklerin bayıldığı harika barlar yaptık.

Züber Kidz çocuklar için atıştırmalığın en sağlıklı hali

Züber Kidz ile Abur Cubura Son

Büyükleri pişmanlatmayan, minikleri de şımartan Züber Kidz barlar ile tanışmak ister misin? O halde hemen anlatalım. Bu barlarda muz, hurma, kakao, çilek var ama içinde ilave şeker, koruyucu, tatlandırıcı, gluten yok. Evin en tatlı ve minik bireyleri için katkı maddesi içermeyen, afiyetle tüketebileceği Züber barlarımız var.


Çocukları için sağlıklı atıştırmalık arayan anne ve babaların gönlü rahat etsin istedik, her yaşta çocuğun sevgilisi Minion’larla bir araya geldik, Türkiye’nin en temiz içerikli ve eğlenceli çocuk atıştırmalığını evinizin minikleri için anne eli değmiş gibi, sanki evinizin mutfağında yapılmış gibi özenerek hazırladık. 


Züber Kidz Muzlu, Züber Kidz Çilekli ve Züber Kidz Kakaolu olarak üç farklı tatta, birbirinden eğlenceli ve renkli paketlerde sağlıkla lezzeti bir araya getirdik. Üstüne üstlük Minionlara da tattırdık, onlar da çok sevdi

Peki hangi seçenekler var?
Hemen söyleyelim:

Züber Kidz Deneme Paketi

Kidz Deneme Paketi

Züber Muzlu Kidz, 30g

Muzlu Kidz, 30g

Züber Çilekli Kidz, 30g

Çilekli Kidz, 30g

Züber Kakaolu Kidz, 30g

Kakaolu Kidz, 30g


Çılgın Hırsız film serisinin en tatlı, en minnoş Minionlarını

Züber Kidz’le buluşturduk.

Alışverişe Başla

Züber Lezzetler

Acıktığında, sağlıklı bir atıştırmalık aradığında züber bir deneyim yaşatacak Züber barları şimdi keşfet.

Alışverişe Başla

NEDEN PİŞMANLATMAZ?

Çünkü aynı anda hem lezzetli hem de sağlıklı oluyor, seni seçim yapmak zorunda bırakmıyor. İçine doğallıktan başka hiçbir şey girmeyince yüksek kaloriler de ortadan kayboluyor. Onun yerine bildiğin meyve sebzeler, tok tutan tahıllar ve taptaze kuruyemişler geliyor.

Yüksek Lif Kaynağı
Katkısız &
Koruyucusuz
Şeker İlavesiz
Glutensiz