2 kutu ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

KURUMSAL

Türkiye’nin lider sağlıklı atıştırmalık üreticisi olan “Alterna Gıda”, 2017 yılında İstanbul’da kuruldu.

Yüksek kalite ve üstün hizmet anlayışıyla ve “daha iyi gıda, daha mutlu yarınlar” misyonuyla çıktığı yolculukta, Züber markasını tüketicileriyle buluşturdu.

Özenle seçtigi taze ve yüksek kaliteli hammaddeleri, uluslararası hijyen ve kalite standartlarına uygun üretim tesislerinde, üstün hizmet anlayışı ve sosyal sorumluluk bilinciyle yaratıcı, sağlıklı, lezzetli ve ödüllü reçetelere dönüştürdü.

Dünya standardında en kaliteli ürünleri üretebilmek için gıda sektöründe en yüksek otorite olarak bilinen BRC (British Retail Consortium) denetimlerinden en yüksek derece ile geçerek, “AA Grade” Kalite Sertifikasını aldı. Bu sayede ürettiği her lezzetin doğallığını ve kalitesini bir kez daha taçlandırdı.

HİKAYEMİZ

Hikayemiz 2017 yılında evimizin mutfağında başladı. Lezzet ile sağlık arasında seçim yapmak zorunda kalmayacağımız, hem lezzetli hem de sağlıklı ürünler üretme misyonuyla çalışmaya başladık.

Alışageldiğimiz atıştırmalıkların sağlıklı alternatiflerini yapabiliriz dedik, daha sağlıklı ve mutlu bir geleceğe katkıda bulunmak için Züber markasını ilk Mart 2017’de sizlerle buluşturduk.

Dünyanın ilk Antep fıstıklı sağlıklı atıştırmalığını ürettik, bu tadına doyulmaz lezzetle “Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü” (ITQI) tarafından Üstün lezzet ödülüne layık görüldük.

ustun lezzet odulu

Türkiye’nin ilk ve tek
sebzeli meyve barlarını ürettik.

Çocuklarımız afiyetle yerken bir yandan da eğlensin diye dünya devi “Universal Studios” ile beraber çalışıp, Züber Kidz & Minions birlikteliğine imza attık.

Bugün; Türkiye'nin dört bir köşesinde 30.000'den fazla satış noktasında katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz, %100 doğal lezzetlerimizi sizlerle buluştururken, Türkiye'den başlayıp dünyaya açılan yolculuğumuzda en büyük gücü hep sizden aldık.